niedziela, 7 września 2014

Quick trick

  Dziś szybka porada z kategorii MODA. Wyprzedaże w zasadzie dobiegły już końca. Co zatem zrobić, jeżeli pilnie potrzebujemy jakiejś rzeczy, ale nie chcemy przepłacać? Wystarczy poszukać czegoś odpowiedniego w H&M i zapisać się do newslettera. Każda nowo zapisana osoba otrzymuje kod rabatowy, który uprawnia do zakupu jednej rzeczy z 25% zniżką. Jak to zrobić? Na stronie internetowej sklepu znajduje się odnośnik ZAMÓW NEWSLETTER. Należy go wypełnić, a później potwierdzić rejestrację (kliknąć w link wysłany na adres e-mailowy). I tak, jeżeli kupujemy coś za 100 PLN to z kuponem zapłacimy 75 PLN. Znacznie lepiej, prawda?
 
  
  Ale to nie koniec. Jeżeli chcemy kolejny kupon - nic prostszego. Wystarczy wypisać się z bazy newslettera, odczekać ok. tygodnia i zapisać się ponownie. Kupon znów przyjdzie na Waszą skrzynkę:) Nie namawiam, po prostu informuję, że jest taka możliwość. Co ważne - kupujcie rozsądnie. Jeżeli użyjecie kuponu rabatowego, a potem będziecie chcieli zwrócić rzecz, pieniądze dostaniecie na kartę podarunkową. Może 25% to nie jest jakaś wielka oszczędność, ale zawsze lepiej zapłacić mniej.

3 komentarze:

  1. Właśnie dzisiaj z tego skorzystałam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. To bardzo dobry sposób na oszczędność, zwłaszcza, gdy ktoś sporo kupuje w H&M. Nie ma co ukrywać, że pełna rozmiarówka i najciekawsze rzeczy są zawsze jedynie na początku kolekcji, do wyprzedaży niewiele się uchowa, dlatego -25% robi świetną robotę :)

    OdpowiedzUsuń