sobota, 15 marca 2014

What for dinner today?

   Gdzie można zjeść tanio i smacznie? Część osób odpowie bez namysłu – w fast foodach. W restauracjach tego typu jedzenie jest podawane szybko, a do tego dobrze smakuje i nie obciąża kieszeni (jeżeli nie będziemy odwiedzać ich zbyt często). Jednak, jak powszechnie wiadomo, takie jedzenie nie jest zdrowe. Co w takim razie wybrać? Najlepszym rozwiązaniem jest… gotowanie w domu! Zapraszam Was do zapoznania się z nowym cyklem na blogu. Co jakiś czas będę prezentowała pyszne i łatwe w przygotowaniu danie. Dodatkowo podliczę koszt przyrządzenia takiej potrawy ze składników kupionych w popularnych sklepach. Gdzie zakupy zrobimy najtaniej? Przekonajcie się!
  
   Dziś będzie o spaghetti – ci z Was, którzy śledzą profil Życia (nie) na bogato na Fb, mieli wczoraj małą zapowiedź dzisiejszego posta. Jak zapewne wiecie, spaghetti to zarówno nazwa włoskiej potrawy (potocznie), jak i używanego do niej makaronu. Typowe danie tego typu składa się z makaronu i odpowiedniego sosu. Zanim zaczniemy gotować, musimy wybrać się na zakupy. I tu zaczyna się problem. Spaghetti to przecież danie proste i tanie. Ale czy na pewno? Specjalnie dla Was sprawdziłam ceny w trzech popularnych sklepach: Carrefourze, Lidlu i Mokpolu. Poniżej przedstawiam niezbędne do przygotowania spaghetti produkty wraz z cenami*: 

  W tabeli nie uwzględniłam oleju i przypraw, gdyż każdy ma takie rzeczy w domu.  Dodać tu jeszcze należy, że cebula i czosnek użyte będą w niewielkich ilościach, więc reszta zostanie na inne okazje.
  
  Jak widzicie, najkorzystniej w tym zestawieniu wypada Lidl**. Poza niskimi cenami sklep gwarantuje klientom dobrą jakość produktów. Nie ukrywajmy, być może prezentowane danie dałoby się przyrządzić jeszcze taniej, ale dla mnie liczy się również jego jakość. Co z tego, że uda nam się kupić w którymś z dyskontów sos pomidorowy 350 g za 2,29 zł, jeżeli w składzie ma dużo konserwantów i innych chemicznych substancji? Osobiście zwracam uwagę na skład danego produktu. Proponuję Wam rzeczy dobrej jakości, ale w rozsądnej cenie. Przyjrzyjmy się sosom marki COMBINO, dostępnym w Lidlu. Skład: pomidory 75%, przecier pomidorowy, świeża cebula, cukier, olej słonecznikowy, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, przyprawy oregano, natka pietruszki, seler – brzmi rozsądnie, a w środku na pewno znajdziemy prawdziwy sos, a nie wyrób „sosopodobny”. Dodatkową zaletą jest stosunek ceny do ilości, mamy tu aż 530 gramów. Kolejny produkt, który jest podstawą udanego spaghetti, to mięso mielone. Część osób nie jest przekonana do jego paczkowanej wersji. Chyba każdy słyszał historie o tym, co pracownicy zakładów mięsnych potrafią zmielić i sprzedawać jako mięso wieprzowo-wołowe. Dlatego też część osób kupuje cały kawałek np. łopatki i prosi o zmielenie w sklepie. W Lidlu nie ma takiej możliwości. Na szczęście produkty mają odpowiednie certyfikaty (m.in. od Instytutu Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof. Wacława Dąbrowskiego), zatem nie mamy się czego obawiać.  

Przepis (danie dla 4 osób lub dla 2 na dwa dni:))

Składniki:

2 duże cebule

3 ząbki czosnku

500 g mięsa mielonego wieprzowo-wołowego

530 g sosu pomidorowego (często figuruje pod nazwą sos do spaghetti)

kilka listków świeżej bazylii

2 łyżki oleju
 

przyprawy do smaku (ja dodaję sól, pieprz, oregano i bazylię)


Sposób przygotowania:

Cebulę i czosnek drobno kroimy. Następnie rozgrzewamy na patelni dwie łyżki oleju lub oliwy i dodajemy pokrojone składniki. Podsmażamy przez ok. 5 min na wolnym ogniu. Dodajemy 500 g mięsa mielonego i mieszamy razem z cebula i czosnkiem. Smażymy wszystko razem przez kilka minut. Następnie na patelnię wlewamy sos. Wszystko razem mieszamy i trzymamy jeszcze przez jakiś czas na wolnym ogniu. Pod koniec smażenia dodajemy przyprawy. Tak przygotowany sos podajemy z makaronem i ozdabiamy kilkoma listkami świeżej bazylii.


  I voila! Mamy na stole spaghetti jak w prawdziwej włoskiej knajpce. Przypominam, że za danie dla 4 osób ze składników z Lidla zapłaciliśmy 21,94 zł, czyli 5,48 zł na osobę. Dla porównania, jeżeli taką potrawę zamówimy w którejś ze znanych warszawskich restauracji, zapłacimy za jedną porcję odpowiednio:

Piccola Italia - 22 zł

Casa Sicilia - 24 zł

Trattoria Rucola - 27 zł

Castello - 26 zł

Vapiano - 19,90 zł

  Oczywiście czasami miło zjeść na mieście, ale włoskie jedzenie domowej roboty zawsze się sprawdzi. O ile wiemy, gdzie kupić składniki! Co nie oznacza, że mamy w ogóle zrezygnować z kolacji w restauracjach – niebawem napiszę o korzystnych cenach w knajpach.

A jakie Wy macie sposoby na spaghetti?

 


*Ceny z dnia 14.03.2014 
**Wybrałam Lidla, ponieważ często robię tam zakupy, a co za tym idzie, znam asortyment i jakość oferowanych produktów. Wpis nie jest reklamą sklepu. Równie dobrze mogłaby to być inna sieć jak np. Tesco, Biedronka itp.

6 komentarzy:

  1. Omomom zdrowo i jak widać smacznie! Super.
    www.magfashion.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. U mnie nie przejdzie bez żółtego sera. Dużo, dużo, więcej!, roztopionego żółtego sera. Od spaghetti jestem uzależniona, mogłabym jeść codziennie.

    OdpowiedzUsuń
  3. O, zjadłabym sobie takie spaghetti <3
    Wygląda przepysznie :))

    OdpowiedzUsuń
  4. Looks so yummy!!


    http://the-haute-strawberry.blogspot.gr/

    OdpowiedzUsuń
  5. Najlepszy blog ever !!!

    OdpowiedzUsuń